O projekcie 365

Czym jest Wykadrowane 365? W skrócie jest to projekt zakładający codzienne robienie zdjęć. Każdego dnia w roku konieczne jest zrobienie przynajmniej jednego zdjęcia. Ważne jest to, że nie można zrobić zdjęcia na zapas. Zdjęcie musi być wykonane w danym dniu i nie ważne czy człowiek jest zdrowy czy chory, czy świeci słońce czy pada deszcz. Finalnie po roku ma być 365 dni w galerii.

Przygodę z projektem rozpocząłem w 2018 roku a pierwsze zdjęcie w galerii pojawiło się 20 lipca. Od tego czasu cały czas udaje mi się tworzyć ten projekt i ani razu nie złamałem zasad. W tym roku wprowadzam drobną poprawkę. Wszystkie zdjęcia w ramach Wykadrowanego Dziennika (jak początkowo miał się nazywać projekt) muszą być zrobione smartfonem. Zatem Wykadrowane 365 w tym roku to dokładniej Wykadrowane Mobilne 365.

Wcześniej galeria prowadzona była tutaj, ale z czasem przestałem ją aktualizować (zdjęcia oczywiście dalej były robione). Nową galerię będzie mi łatwiej tworzyć bo jest częścią domeny i znajduje się na WordPressie, więc mam do niej dostęp z telefonu.

 

ZAPRASZAM
365

 

 

 

Rate this post