Co by było gdyby National Geographic pewnego dnia ogłosił, że kończy dotychczasową działalność i od tej pory będzie się zajmował polityką?  Albo gdyby tak TVN w Faktach wydał oświadczenie, że następuje koniec pewnego rozdziału i w TVN24 zamiast ważnych informacji i polityki będą leciały 24 godziny kabarety? 

Czy zastanawialiście co by było gdyby można było zacząć wszystko od nowa, z czystą kartą? Gdyby moża było zacząć od nowa i coś poprawić, coś zmienić, zrobić coś innego lub inaczej?

Wykadrowany Świat powstał w grudniu 2016 roku. Z założenia miał to być blog fotograficzno-podróżniczy i taki też przez ten cały czas był. Od początku blog ten był prowadzony w serwisie Blogger (blogspot). Od pewnego czasu chciałem jednak przejść na wszędzie chwalony wordpress. Chciałem też przejść na swoje bo mimo własnej domeny (.pl) blog należał do googli. Wszystko jednak kończyło się na moim chciejstwie. Mniej więcej w połowie 2018 roku zaczął mnie nękać pomysł założenia bloga lifestylowego. Bardzo chciałem coś takiego stworzyć, mimo że nie czułem się w tym mocny. We wrześniu napisałem jednak pierwszy post na nowym blogu. Miałem plan prowadzić niezalenie oba blogi, dwa profile na FB i IG. Ciężko jednak było pogodzić życie prywatne i zawodowe z pisanem dwóch blogów i serwisów społecznościowych a do tego doszło pytanie czy jest sens prowadzenia dwóch blogów. Dzięki wymianie zdań z Jasonem Huntem, decyzja “co dalej” szybko została podjęta. W jeden dzień zrobiłem więcej niż przez czas, odkąd jestem blogerem…

Nowe rozdanie. Wykadrowany Świat, można powiedzieć 2.0, budowany już jest nie na Bloggerze tylko WordPressie i własnym hostingu. Fotograficzno-podróżniczy Wykadrowany Świat połączyłem razem z moim nowym imiennym lifestylowym blogiem. Blogi, jak i profile w social mediach, zostały połączone w jeden fotograficzno-lifestylowy blog pod marką, którą starałem się rozwijać przez dwa lata. Na tym jednak się nie skończyło. Na moim nowym Wykadrowanym Świecie zaczynam od zera, jest to pierwszy wpis tutaj. Poprzednią wersję możecie jednak znaleźć na tym blogu i zobaczyć moje wykadrowane miejsca w Polsce i nie tylko.

 

***

 

Rate this post